önce sizlere sunum yapıp yaklaşık 2 ile 3 saat arasında bir teorik bilgi veriyoruz, Slaytlarımızın sonuna geldiğimizde , Sizlere dualarla hacamattan manevi yönden korunma yöntemleri anlatıyoruz.Daha sonrasında sizlerle birlikte uygulamalı eğitime geçiyoruz. Eğitimlerimiz kagıttan his derecesi bulma, Portakalla çizik atma gibi yöntemlerle sizleri hacamata ısındırıyoruz. Hacamat yaparken hassasiyet çok önemidir, deneyimli olmak gerekir. Hacamat kursumuzda portakalla ve limonla nasıl mikro çizikler atılacağını sizlere göstermekteyiz.

Genel Bilgi ;

Hacamat yapılması ve hakkında birkaç bilgi paylamak istiyorum.

Hacamatın Hayatımızdaki Önemi, vücüdun tüm hücreleri kana ihtiyac duyar, hastalıklarımızın çoğunu kan tahlili sonrasıda öğreniriz. Yani tüm hastalıklarımızın temeli aslında kandadır. Temiz kan vucudumuzu korur hücre yenilenmesini artırır, metabolizmayı hızlandırır.

Hücre; yapısı gereği temiz taze kana, oksijeni bol olan kana ihtiyac duyar. Derinin hemen altında bulunan, vucud tarafından kullanılmış ve artık oksijeni azalmış, içtiğimiz ilaçlarla birlikle ağır metallerin karıştığı bu tip kanları, Önce Hacamat kupalarımızla belli bir noktaya alıyoruz, belli bir noktada toplanan kanları jilet yardımı ile mikro çizikler atarak dışarı çıkmasını kolaylaştırıcı yollar açıyoruz ve sonrasında tekrar kupalarımızla vakumlayarak oksijen seviyesi azalmış, artık vücüd tarafından kullanıma ihtiyacı duymayan kanları vucuttan arındırıyoruz.

Hacamat esnasında çok fazla miktarda kan gelmesine ihtiyac yoktur. Genelde hastalarımız youtube kanallarından video izleyerek geliyorlar ve orada çok fazla kan geldiğini görüp endişeye kapılıyorlar. Aslında endişeye kapılacak bir durum yoktur. Hacamat esnasında mikro çizikler atılır, kesinlikle derin çizik

Yorumlar (0)

Yorum yaz